KARIN GERME (ABDOMİNOPLASTİ)

Karın Germe (Abdominoplasti) estetik cerrahinin en sık yapılan operasyonlarından biridir. Özellikle doğum yapan kadınlarda deri çatlakları, deri sarkıklıkları ve gevşek karın kası rahatsızlık vermektedir.

Karın Germe (Abdominoplasti) ve çoğu kez beraberinde yapılan vakumla yağ alma (Liposuction) yöntemleri bu şikayetleri azaltmak için yapılan operasyonlardır. Yağ alma (Liposuction) ve Karın Germe (Abdominoplasti) vücuda estetik görünüm kazandırmak amacıyla yapılır. Karın Germe (Abdominoplasti) operasyonlarında göbek deliği altında kalan tüm deri çatlaklarından kurtulmak mümkündür.

karın germe

Karın Germe (Abdominoplasti) operasyonu ile sarkık deri bölümü gerdirilip alınarak gergin ve sıkı bir hale getirilir. Çoğunlukla beraberinde bel bölgesinin yukarı ya da aşağı uzanan kısımları da liposuction tekniği ile inceltilip sıkılaştırılır.

Operasyon sonrası 1 gece hastanede kalınması yeterlidir. 1 hafta istirahat uygun olur.

Kişi 3 hafta kadar özel korse giyer. Bu korseler tarafımızdan verilmektedir.

Operasyon süresi 2,5 saat kadar sürmektedir. 1 hafta sonra kişi sosyal hayatına dönmektedir.

KARIN GERME (ABDOMİNOPLASTİ) FİYATLARI

Karın Germe (Abdominoplasti) Estetiği fiyatları yapılacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Karın germe ameliyatlarında fiyat belirlenmesi için öncelikli olarak uzman hekimin muayene ederek yapılacak işlemi hasta ile birlikte değerlendirmesi gerekmektedir. Hastaların isteğine göre yapılacak operasyona göre fiyatlar belirlenmektedir. Bizim önerimiz direk olarak operasyon fiyatlarından ziyade hekiminiz ile birlikte yapılacak işlemin seçimini önemsemelisiniz.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider