BACAK LİPOSUCTİON

Bölgesel yağlanmalar her kişinin şikayet ettiği ve bir şekilde gidermeye çalıştığı problem olarak karşımıza çıkmaktadır. Yağlanmanın fazlalığına göre vücut şekli bozulabilmektedir. Bu başlık altında incelediğimiz bölgesel yağlanma bacak olacaktır.

Bacak bir önceki başlığımızda belirttiğimiz gibi vücut yapısının estetik durması için bütünleyici bir uzvu olarak karşımıza çıkmıştı.

Burada istenilen görüntü her zaman için dinamik bir görünümdür. Düz hatlı ve sıkı bir görünümiçin de yağlanmanın görülmemesi gerekmektedir.

bacak liposuction

Genellikle iç bacak, diz üstündeki fazlalıklar bu dinamik hattı bozabilmektedir.

Bunun yanında geleneksel olan basen kısımları da sıklıkla şikayet unsuru olarak karşımıza son zamanlarda çıkmaktadır.

Genel anestezi altında fazla bulunan ya da dinamik yapıyı bozacak fazla yağlanmaları liposuctionyöntemi ile almak mümkündür. Yağlanmanın fazlalığı ve bölge sayısına göre işlem süresi değişiklik gösterse de genellikle 2 saat süren bir cerrahi işlemdir.

Hasta 1 gece hastanede yatmaktadır. Minimum 2 hafta maksimum 4 hafta giyilmesi gereken özel bir korse bulunmaktadır. Bu korse operasyon sonrası dinamik hattı sağlayıcı yan etkendir.

Operasyon sonrası günlük yaşantıya hasta 3. Gün sonu dönebilmektedir. Yalnız unutulmamalıdır ki bu bir cerrahi işlem olduğu için vücudun ödemlerini atması 6 ayı bulabilmektedir.

BACAK LİPOSUCTİON FİYATLARI

Bacak Liposuction fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider