CİLT BAKIMI

a
a

Cildimiz en hassas ve en önemli organlarımızdan biridir. Cildimize yaptıracağımız herşey de çok önemli olmalıdır. Uzman eller altında inanılmaz sonuçlar elde etmek mümkündür. Cilt tiplerini iyi bilmek ve bu cilt tiplerine uygulanacak doğru ürünleri seçmek altın noktadır.

Herkese aynı uygulama olmayacağı gibi her cilt tiplerine de aynı uygulama bazen mümkün olmamaktadır. Çünkü danışan isteği de dikkate alınması gereken konuların başında gelmektedir.

Son zamanlarda cilt bakımları için birçok isimler türetilmeye başlanmıştır. Hollywood bakımı, amerikan bakımı, altın bakım gibi isimler türetilmiştir. Burada isim farklılıkları olsa da yapılan işlem sonucu aynıdır. Her biri cildin ihtiyaç duyduğu mineralleri vermeye yaramaktadır.

Teknoloji ilerledikçe daha fazla isimler duymaya devam edeceğimiz kesindir. Fakat ortak nokta cildin ihtiyacını karşılamaktır. Bizler cildin ihtiyacını öncelikle analiz eder, doğru uygulamayı doğru ürünlerle yapmaktayız. Daha detaylı bilgi için uygulamalarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

18

CİLT BAKIMI Fiyatları

Cilt Bakımı fiyatları yapılacak uygulamaya göre farklılık göstermektedir. Yapılacak uygulama belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider