DOLGU VE HYRALURONİK ASİT UYGULAMALARI

Dolgu ve Hyraluronik Asit Uygulamaları sağlık alanındaki yenilikler ile günümüzde en fazla tercih edilen ameliyatsız estetik operasyonlar arasında yer almaktadır.

Hyraluronik Asit işlemi, göz çevresindeki kaz ayaklarını, alın ve yüzde belirginleşen sarkıklıkları, kaş bölgesinde ortaya çıkan çizgileri ve gerdan bölgesindeki kırışıklıkları ortadan kaldırmak için kullanılan uygulamadır. Hyraluronik Asit’in içerisindeki bileşenleriyle uygulama yapılan yerde daha genç ve düz bir ifade vermektedir. Ayrıca Hyraluronik Asit son zamanlarda koltuk altı bölgesindeki terleme içinde kullanılan bir yöntemdir. Özet ile Hyraluronik Asit işlemi güzellik ve sağlık için yapılan cerrahi olmayan estetik uygulamalardan biridir.

dudak dolgusu

Dolgu işlemi cildin altına uygulanmakta olup kırışıklığı, sarkmayı ve zamanla oluşan yaşlanma izlerini gidermek için kullanılır. Bunun haricinde son zamanlarda güzelleşmenin altın kuralı olarak karşımıza çıkan bu uygulama; dudak, çene ve yüzde daha dolgun bir görünüme sahip olmak içintercih edilmektedir. Bu açıdan hem dolgunluk vermesi hem de zamanla oluşan kırışıklıklar, izler ve de sarkıklıkları gidermek için uygulanmaktadır. Yalnız unutulmamalıdır ki Dolgu da Hyraluronik Asit da geçici bir uygulama olup, kişiden kişiye göre kalıcılığı değişebilmektedir.

DOLGU VE HYRALURONİK ASİT UYGULAMALARI FİYATLARI

Dolgu ve Hyraluronik Asit Uygulamaları fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider