GIDI LİPOSUCTİON

Vücudumuzda özellikle yüz bölgesi zamanla derideki elastikiyetin kaybolması ve deri altındaki kasın gevşemesiyle yağ torbalanmasını karşımıza çıkarmaktadır. Bu torbalanma sarmaya sebep olarak yüzde gıdık ya da gerdan bölgemizdeki sorunları ortaya çıkartmaktadır. Gıdık görünümünün düzeltilmesinde liposuction ameliyatı önerilmektedir. Gıdı Liposuction sayesinde fazla yağ alınmaktadır. Eğer sarkık deri görünümü de var ise liposuction ile beraber kombine yaptığımız yüz germe operasyonu uygulanmaktadır.

Gıdı liposuction genel veya lokal anestezi altında uygulanabilen bir operasyondur. Ameliyathane ortamında gerçekleştirilen bu operasyon, ağrı ve sancı bakımından hastaya sorun çıkarmamaktadır. Çoğu zaman hastane yatışı olmamakta, operasyondan 4 saat sonra hasta evine gidebilmektedir. Hastalarımız bu operasyon sonrası 2 gün sonra günlük yaşantısına dönebilmektedir.

gıdı liposuction

GIDI LİPOSUCTİON FİYATLARI

Gıdı Liposuction fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider