İpek kirpik

İpek kirpik uygulaması yaklaşık 1.5 saat süren bir işlemdir. 1 ay kadar hacimli ve bakımlı duran kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kullanılan kirpik çeşidi ve yapıştırıcıların kalitesi işlemin kalitesini gösterebileceği gibi uygulamayı yapan uzman kişinin de doğru uygulama yapması çok önemlidir. Basit bir işlem olarak görülse de yanlış yapıştırılan kirpikler sizi 1 ay boyunca ciddi anlamda rahatsız edebilir. Bu sebeple kirpik yaptıracağınız yeri doğru seçmeniz size her zaman avantaj sağlayacaktır.

Son zamanlarda cat-eyes modelini sıkça duymaktayız. İpek kirpiklerle bu modeli çıkartmak mümkündür. kirpiklerin sonlarına doğru L kıvrım takılarak göze şekil verilebilmektedir. İşlem süresi biraz daha uzun olsa da sonuç gerçekten muhteşem görünmektedir. Randevu alırken nasıl bir kirpik taktırmak istediğinizi lütfen belirtiniz. Çünkü işlem süreleri değiştiği için randevu aralıkları sizlerden gelecek bilgi doğrultusunda ayarlanacaktır.

11

ipek kirpik Fiyatları

İpek Kirpik fiyatları yapılacak uygulamaya göre farklılık göstermektedir. Yapılacak uygulama belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

a
a
a
a
a
a
a
a
ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider