kalıcı makyaj

a
a
a
a
a
a
a
a

Kalıcı Makyaj denilince birçok kişinin aklına boyalar, aşırı dozda kullanılmış makyaj materyalleri ya da rengarenk yapılmış doğallıktan uzak make-up akla gelmektedir. Halbuki Kalıcı Makyaj bunların hiçbiridir. Kalıcı Makyaj doğal pigmentler yardımıyla cildin ihiyacı olan şekilde değişim demektir. Bu kimi zaman kaşlarda, kimi zaman dudaklarda görmekteyiz bu değişimleri. Bu pigmentlerin renkli olanları ile yapılanlarla cilt üzerine renk verebilmek tabi ki mümkündür. Fakat yinede makyajdan çok farklı bir uygulamadır. Cilt yapısına göre 1-2 sene arasında kalıcığı vardır. Danışanın hergün makyaj yapmasına gerek kaldırmayacak bir uygulamadır. Burada yapılacak bir hata tabi ki 1-2 senelik gözle görünen hataları belirgin kılar. Bu sebeple cilt analiz yapmak ve müşteri isteklerini dinlemek çok önemlidir. Örneğin açık tenli bir danışanın çok koyu bir kaş istememesi gibi. Bunu uzman bir Make-Up artistinin danışanına detaylı bir şekilde anlatması gerekmektedir. İşleme başlamadan önce muhakkak danışanın onayı alınması gerekmektedir.

Kalıcı Makyaj uygulamalarında;

– Microblading,
– Kirpik Liftingi
– İpek Kirpik
– Dudak Renklendirme
– Kaş, Kirpik, Saç Vitamini

gibi uygulamalar son zamanlarda oldukça popüler uygulamalardır. Uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz cilt analizi için iletişim formumuzu doldurmanız yeterlidir. Ekibimiz sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.

9

kalıcı makyaj Fiyatları

Kalıcı Makyaj fiyatları yapılacak uygulamaya göre farklılık göstermektedir. Yapılacak uygulama belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider