KARIN ESTETİĞİ/ MİDE B0T0KSU

İster kadın ister erkek olsun en çok şikayet edilen bölge olarak Karın bölgesi gelmektedir. Hareketsizlik, fast food yiyecekler, doğum sonrası oluşan deri sarkması, yaşa bağlı yerçekim etkisi, aşırı kilo alıp vermek, alkollü içecek tüketimi gibi birçok değişimle karın bölgemizde sarkmalar ve yağlanmalar meydana gelmektedir.

Son dönemde obezite ile mücadelede Mide B0T0KSU’nu görmekteyiz. Vücut kitle indeksi 26 -36 arasında olan ve obeziteye bağlı yan hastalığı olmayan kişilerde uygulanabilmektedir. Endoskopi ünitesinde gerçekleştirilen bu işlem ile kişi 20 dakika işlem gördükten sonra yarım saat dinledirilir ve 6 aylık diyet programı verilerek eve taburcu edilir. Mide B0T0KSU güvenilir ve zayıflamada kişiye konfor sağlaması açısından tercih edilen bir yöntemdir. Cerrahi olmayan bu işlem ile fazla kilolara veda etmek mümkündür.

Mide B0T0KSU haricinde karın bölgesine liposution uygulaması ya da germe işlemi uygulanmaktadır. İnsan vücudunun genel hatlarına şekil veren bu bölgede yapılacak estetik operasyonlar tek başına yapılabileceği gibi kombine estetik operasyonlarında sıkça yapıldığı görülmektedir.

Vücut şekillendirme estetiği olarak adlandırılan bu estetik operasyonlarında vücuda genel hatlarıyla şekil verilmektedir. Düz bir karın, ince bir bel kavisli bir popo görünümü özellikle kadınların istediği vücut tipidir.

Erkekler de ise düz ve kaslı yapıda bir karın her zaman tercih edilmiştir. Yapılan estetik operasyonların detaylarını alt başlıklarımızda bulabilirsiniz.

karın estetiği

KARIN ESTETİĞİ/MİDE B0T0KSU FİYATLARI

Karın Estetiği ve Mide B0T0KSU fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider