protez tırnak & kalıcı oje

Her kadın bakımlı görünmek ister. Bakımlı görünmek için ilk akla gelen tabi ki ellerdir. Temiz ve bakımlı görünen eller her zaman fark edilmiştir. Marjinaller renkler, güzel tasarımlar, fark yaratan desenler protez tırnak ve kalıcı ojede yapmak mümkündür. Hemen her yerde bir protez tırnak uzmanı bulmak mümkündür. Burada önemli olan hijyen kuralıdır. Hijyene önem gösteren ve hızlı yapıp güzel sonuçlar çıkaran kişi/merkez hep bir adım öndedir. Çünkü bu işlemi yaptıranlar ayda bir işlemi tekrarlamakta ve sevdiği yere sürekli olarak gitmektedirler. Ojelerin kalitesi ve işlemin yapılış biçimi işlemin süresinin ne kadar sürede kullanılacağını belirlemektedir.

Merkezimiz hijyen kurallarına son derecede önem veren en kaliteli ürünlerin kullanıldığı yerdir. Nişantaşı merkezimizden randevu almak için lütfen whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.

22

PROTEZ TIRNAK & KALICI OJE Fiyatları

Protez Tırnak & Kalıcı Oje fiyatları yapılacak uygulamaya göre farklılık göstermektedir. Yapılacak uygulama belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider