SAÇ SİMÜLASYONU

Saç simülasyonu son günlerde özellikle kadınların tercih ettiği bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalıcı Makyaj cihazlarıyla yapılan saç simülasyonu aslında saç mikropigmentasyonu veya saç dövmesi olarak da bilinmektedir.

Bu uygulama cerrahi olmayan bir uygulama olup geçici olarak kellik giderme ya da seyrek saçların daha hacim kazanmasına yaramaktadır. Bu yöntemde kıl kökleri taklit edilerek özel cihazlar yardımıyla kellik olan alanlara ya da seyrek olan alanlara atışlar yapılarak uygulanmaktadır.

saç simülasyonu

Merkezimizde alanında uzman ve Milli Eğitim Bakanlığı sertifikasına sahip kişiler tarafında uygulanmaktadır. Saç yapısına göre 2 veya 3 seansta yapılan bu uygulama için ortalama 2 saatlik bir rahat, konforlu ve uyutulmadan uygulamayı yaptırabilmektesiniz. Saç derisine anestezi kremi sürülerek sadece uygulanacak yerin uyuşturulması sağlanmaktadır. Bu sebeple uygulama esnasında herhangi bir şekilde ağrı veya acı çekmemektesiniz.

SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

Saç Simülasyonu fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider