Alın / Şakak Germe

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alın ve şakak bölgesindeki kırışıkların giderilmesi için özellikle kadın hasta grupları son dönemde ciddi anlamda kalıcı tedaviler aramaktadır. Bu anlamda estetik cerrahi ameliyatların başlarında gelen operasyonlardan diyebiliriz. Alın ve şakak bölgesinde yer çekiminin de etkisiyle oluşan çizgiler ya da mimik çizgilerinin yok edilmesi ve şakaklarda düz bir görüntü için bu operasyon yapılmaktadır.  Sıklıkla bu operasyonda iki prosedür bulunmaktadır. Yağ Enjeksiyonu ve endoskopik cerrahi yöntem bulunmaktadır.

Yer çekimi, fazla yağlanma, yanlış kullanılan ilaç ve medikal ürünler, fazla mimik yapılması gibi nedenlerle bu bölgede kırışıkları ve derin göçüklükler oluşmaktadır. Bu cerrahi işlem ile kasların dikey yönlü onarılması, fazla derinin alınması ve gergin bir alına sahip olması hedeflenir. Dokuların küçük cerrahi işlemlerle ve kamera sistemiyle sabitlenmesi işlemi endoskopik kaldırma işlemi denilmektedir. Ayrıca cerrahi yönlemle de fazla derinin saç diplerinden (dikiş izinin görünmemesi) kesilmek suretiyle daha düz bir alın olması sağlanmaktadır.

Alın germe sonrası iz kalır mı?

Endoskopik yöntemle alın germe yapılırsa iz kalmamaktadır.

Endoskopik Yöntem ile Alın Germe Ağrılı Bir Uygulama mıdır?

Lokal ya da genel anestezi altında yapılan bu uygulama ile hasta herhangi bir ağrı hissetmez

Alın Germe Operasyonu Sonrası Kaç gün sonra günlük hayata dönebiliriz?

Alın Germe işlemi sonrası 3 gün bandaj kullanımı önerilmektedir. Bu bandajlar çıkartıldıktan sonra kişi sosyal yaşantısına dönebilmektedir.

Alın Germe Ameliyat Fiyatları Nedir?

Her estetikte olduğu gibi fiyatlar kişiden kişiye ve prosedürden prosedüre farklılık gösterebilmektedir. Fiyat için lütfen uzmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi ve hızlı randevu için hemen sizi arayalım

YouTube Kanalımız

Anlaşmalı Hastane & Otellerimiz

Sosyal Medya Hesaplarımız:

İletişim

Hızlı Randevu

📍 Adnan Kahveci Mahallesi Kalkan Sokak DoraPark Sitesi 3 C1 Blok Dükkan 13 No:4/4 Beylikdüzü/ İstanbul

İnternet sitesi tasarımı Esey Ajans tarafından tasarlanmıştır.

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.