Göz Kapağı Estetiği

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ (BLEFAROPLASTİ)

Blefaroplasti olarak da bilinen göz kapağı estetiği, alt ve üst göz kapaklarındaki sarkmış deri ve kas dokusunun çıkarılmasıyla uygulanan bir gerdirme ameliyatıdır.

Yüz bölgesinin en dikkat çekici alanı olan gözler ve göz çevresi güzelliği, tüm yaş grupları için önemlidir. Bakışlar insanın ruh halini dışarıya yansıtır. Zaman ilerledikçe göz çevresinde bulunan destekleyici yapılar zayıflamaya başlar bunun sonucunda deri gevşer, elastikiyet azalır aynı şekilde göz altında bulunan yağ tabakasının dokusu incelmesi ve pozisyonun değişmesi ile birlikte göz altında torbalaşma olur. Bu süreçle birlikte göz çevresi ile ilgili göz kapağı düşüklüğü, göz altı torbaları, göz kapağı kaldırma gibi şikâyetler doğmaktadır. Göz kapağındaki fazla ciltlerinin alındığı ve yeniden şekillendirilip gençleştirildiği göz kapağı ameliyatına Bleferoplasti ( Göz Kapağı Ameliyatı ) diyoruz.

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ SONRASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Operasyon sonrasında sosyal hayata çok aktif olmayacak şekilde devam edebilirsiniz. . Göz etrafında 3- 5 gün süren morluk ve şişlik söz konusu olabilir. Bu şişlik ve morluklar bu süreç içerisinden kendiliğinden düzelir. Göz kapağı ameliyatı sonrası göz kapakları ince ESTETİK ÖZEL TEN RENGİ bantlar ile kapatılır ve özel bir pansuman gerektirmez.

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ (BLEFAROPLASTİ) SONRASI İYİLEŞME SÜRECİ

Göz etrafındaki çok ince dikişler sıklıkla 5-7 gün sonra alınır. Dikişlerin alınmasının ardından izlerin solması ve azalması 6 ayı bulabilmektedir.Atılan dikişler çok hassas olup daikkat çekmemektedir.

Detaylı bilgi ve hızlı randevu için hemen sizi arayalım

YouTube Kanalımız

Anlaşmalı Hastane & Otellerimiz

Sosyal Medya Hesaplarımız:

İletişim

Hızlı Randevu

📍 Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:1/A D:61 Perlavista Rezidans Beylikdüzü/ İstanbul

İnternet sitesi tasarımı Esey Ajans tarafından tasarlanmıştır.

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.