Tüp Bebek Tedavisi

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüp bebek tedavi aşamaları 5 basamaktan oluşur.

  1. Hazırlık; Ayrıntılı muayene ve tetkikler yapılmaktadır. Muayene esnasında tüb bebek süreçleri detaylı bir şekilde aktarılır. Adayların uygun olup olmadığı tetkiklerle bakılır ve tetkik sonrası olumlu bulunan adaylar ikinci aşamaya alınır.
  2. Yumurtaların Büyütülmesi; Çok sayıda yumurta elde edilebilmesi için hap ve iğne tedavilerinin uygulandığı aşamadır. Bu aşamada belirli periyotlarda USG ve kan tahlilleri ile yumurtanın durumu kontrol edilmektedir.
  3. Yumurta toplama; Bu aşamada anestezi altında ultrason ile doğru foliküllerin içerisinden iğne ile girilerek yumurtalar toplanır. Eş zamanlı da erkekten sperm örneği alınır.
  4. Sperm ile Yumurtanın döllenmesi; Laboratuvar ortamında sperm yumurtanın içine enjekte edilerek döllenme sağlanır. Embriyoların gelişimi yaklaşık 3 ila 5 gün takip edilir.
  5. Embriyo Transferi; elde edilen embriyo ultrason ve kanül aracılığı ile rahim içerisine yerleştirilir. Daha sonra izleme sürecine geçilir ve transferden 12 gün sonra kanda Beta-hCG testi yapılarak gebelik olup olmadığı netleştirilir.

Tüm bu tedavi süreçleri ortalama 21 gündür. Ayrıca tedavinin başarısı için kaliteli embriyoyu bulmak ve rahim içerisine transfer etmek önemlidir. Bu sebeple alanında uzman hekim ve uygun laboratuvar koşullarının olmasına çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Tüp bebek tedavisi düşünen danışanlarımızın çift olarak öncelikle görüşme randevusuna gelmesini ve detaylı muayeneden geçmesini önermekteyiz. Detaylı bilgi ve randevu için lütfen iletişim formumuzu doldurun ekibimiz sizlere hemen geri dönüş yapsın.

Detaylı bilgi ve hızlı randevu için hemen sizi arayalım

YouTube Kanalımız

Anlaşmalı Hastane & Otellerimiz

Sosyal Medya Hesaplarımız:

İletişim

Hızlı Randevu

📍 Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:1/A D:61 Perlavista Rezidans Beylikdüzü/ İstanbul

İnternet sitesi tasarımı Esey Ajans tarafından tasarlanmıştır.

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.