Endoskopik Kaş Kaldırma

Detaylı bilgi ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaş kaldırma ameliyatı farklı yöntem ve anestezi altında yapılan işlemlerdendir. İster lokal ister genel anestezisi altında yapılabilmektedir. Cerrahi yöntem ile yapılabildiği gibi Endoskopik yöntemlerle de yapılabilmektedir. Endoskopik yöntemle yapılan kaş kaldırma işlemi daha hassas bir operasyon olduğu için sedasyon altında yapılması daha güvenlidir. Saçlı deriden küçük kanüller açılır ve açılan kanülden kamera yöntemi ile kas ve sinirler gözlenir.

Kas ve sinirler bu yöntemle serbest bırakıldıktan sonra istenilen yüksekliğe çıkarıldıktan sonra sabitleme işlemi yapılır ve saçlı deri içinden dikişler atılarak operasyon tamamlanır. Herhangi bir kas ya da doku kaybı olmadığından kişi fazla ağrı çekmemekte ve aynı gün içerisinde sosyal yaşantısına dönebilmektedir.

 

Endoskopik Kaş Kaldırma Sonrası kaşlar tekrar düşer mi?

Sabitlenen sinir ve kas dokusu kendisini tekrar bırakmaz. Fakat zamanla derinin elastik kaybı azalacağından derinin hafifte olsa kendini aşağıya doğru indirmesi beklenen bir sonuçtur.

Endoskopik Kaş Kaldırma Estetiği Ağrılı Bir İşlem Midir?

Sinir ya da kas dokusu kamera yöntemi ile gözlemlendiği için her hangi bir tahribat olmamaktadır. Bu sebeple ağrı ya da acı çekilmemektedir.

Endoskopik Kaş Kaldırma Ameliyatı Sonrası Bandaj Takılır Mı?

Bu operasyon sonrası bandaj yerine küçük flasterler saçlı deri üzerine konulmaktadır.

Endoskopik Kaş Kaldırma Ameliyat Fiyatı Nedir?

Anestezi türü ve yapılacak işlemin prosedürüne göre fiyatlar değişmektedir. Doğru bir fiyat için Uzmanlarımızla iletişime geçiniz.

Detaylı bilgi ve hızlı randevu için hemen sizi arayalım

YouTube Kanalımız

Anlaşmalı Hastane & Otellerimiz

Sosyal Medya Hesaplarımız:

İletişim

Hızlı Randevu

📍 Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:1/A D:61 Perlavista Rezidans Beylikdüzü/ İstanbul

İnternet sitesi tasarımı Esey Ajans tarafından tasarlanmıştır.

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.