POPO PROTEZİ

Silikonlar konulduğu yere göre isim almaktadır. Memeye konulduğunda Meme Protezi; Dudağa konulduğunda Dudak Protezi; Popoya konulduğunda ise Popo Protezi olarak isimlendirilir.

Popo Protezi; daha çok dolgun ve yuvarlak şekle sahip olmak isteyen kişilerin tercih sebebidir.

Kişinin diğer bölgelerinde yeteri kadar yağ yok ise ya da aktif olarak spor ile uğraşıyor ise istediği şekle kavuşmak için protez operasyonunu tercih etmektedir.

popo protezi

Protezler uzun ömürlü olup vücuda herhangi bir zararı yoktur. Dünya sağlık örgütünün onay verdiği protez markalarının tercih edilmesi şiddetle tavsiye edilmektedir. Çünkü bu protezlerde olumsuz durumlarla karşılaşma olasılığı neredeyse sıfırdır.

Protez işlemi yaklaşık 1.5 saat  süren genel anestezi altında yapılan cerrahi bir işlemdir. 1 gece hastene yatışı bulunmaktadır.

Operasyon sonrası minimum 2 hafta maksimum 4 hafta giyilmesini istediğimiz özel korseler bulunmaktadır. Bu korseler operasyon sonrası vücudun doğru şekillenmesi için mecburi giyilmesi gereken bir giysidir.

POPO PROTEZİ FİYATLARI

Popo Protezi fiyatları uygulanacak operasyona göre farklılık göstermektedir. Uzman hekimimiz ile yapılacak operasyon belirlendikten sonra fiyat bilgilendirmesi tarafınıza yapılacaktır.

ArabicEnglishGermanTurkish
İletişim Formu
close slider