Hakkımızda

Neden HYC Clinic?

Sağlıklı estetik alanında A’ dan Z’ ye hizmet anlayışımızla siz değerli danışanlarımıza hizmet vermekten son derece mutluyuz. “Tercihler yaşam kalitesini artırır” ilkesiyle bizleri tercih eden tüm danışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutuyor, kalite-güven-ulaşabilirlik döngüsünden asla vazgeçmiyoruz.

% 100 Hasta Memnuniyeti

HYC Clinic International olarak tüm uygulamalarımızda %100 hasta memnuniyeti vizyonu ile çalışırız.

İhtiyaç Analizi

Doğru kişiye, doğru uygulama ile doğru malzemeleri entegre ediyor ve doğru sonuçlar hedefliyoruz.

Hasta Odaklılık

Hastalarımızı ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz. Bu sebeple hastalarımızın tüm süreçlerinde yanında oluyoruz. Transfer, otel, hastane, taburculuk sonrası ihtiyaçlar süreçlerinde hep yanındayız.

Detaylı bilgi ve hızlı randevu için hemen sizi arayalım

Ekibimiz

Can AĞAR

“Sağlıklı güzelliğin adresi” olan kliniğimizde sizlere hizmet vermekten dolayı son derece mutluyuz. Bizleri tercih eden tüm danışanlarımıza teşekkür ederim.

Genel Müdür & Founder

Gökhan KISA

Sağlıkta Kalite Standartlarının en üst düzeyde tutulduğu kliniğimizde sizleri de aramızda görmekten dolayı çok gururluyuz. Tercihlerinizi bizden yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

Tıbbi Direktör & Founder

Sizden Gelenler

Yorumlarınız bizim için önemli.  Öneri istek ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Gözü kapalı gelip kendinizi emanet edebileceğiniz bir ekip. Çok sıcak kanlılar ve kendinizi ailenin bir parçası olarak görüyorsunuz. Ben kendi sonuçlarımdan çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

Derya Genç Hasta Yorumu

1 sene önce estetik ameliyatı oldum. Çok mutluyum ve HYC Clinic’ e çok teşekkür ederim. Herşeyden önce beni çok iyi dinlediler ve tam istediğim bir operasyon geçirdim.

Derya Bal Hasta Yorumu

İyi ki HYC Clinic ile tanışmışım. Çok mutluyum ve herkese tavsiye ederim. Son derece kaliteli ve güvenilir bir yer. Ayrıca her aradığımda ulaşabildim.

Büşra Nur Dursun Hasta Yorumu

Gözü kapalı gelip kendinizi emanet edebileceğiniz bir ekip. Çok sıcak kanlılar ve kendinizi ailenin bir parçası olarak görüyorsunuz. Ben kendi sonuçlarımdan çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

Derya Genç Hasta Yorumu

Anlaşmalı Hastane & Otellerimiz

Sosyal Medya Hesaplarımız:

İletişim

Hızlı Randevu

📍 Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No:1/A D:61 Perlavista Rezidans Beylikdüzü/ İstanbul

İnternet sitesi tasarımı Esey Ajans tarafından tasarlanmıştır.

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.